O nas

W naszej firmie rozumiemy, że zakup kuchni jest procesem szczególnym. Nie sposób zestawiać tego zakupu z szeregiem innych zakupów dokonywanych na codzień. Jego wyjątkowość powoduje, że Klient staje przed naprawdę sporym wyzwaniem. Pomimo długich przygotowań, poprzedzonych wielogodzinnymi przemyśleniami, Klient częstokroć nie zdaje sobie sprawy, jak karkołomne może być to przedsięwzięcie. O wielu pułapkach dowiaduje się on dopiero w momencie rozpoczęcia użytkowania nowej kuchni, a ich wyeliminowanie na tym etapie najczęściej jest już niemożliwie, bądź zawiązane jest z poniesieniem znacznych nakładów finansowych. Dlatego też w trosce o dobro naszych Klientów, cały proces tworzenia, począwszy od projektowania, poprzez produkcję, skończywszy na montażu i serwisie, przechodzą oni z doskonale wyszkolonym personelem, który chętnie podzieli się swoją rozległą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy, że współpraca z tak profesjonalnym zespołem będzie przyjemnością, a końcowy efekt wprost zdumiewający. Nasi projektanci, ukierunkowani są tylko i wyłącznie na to, aby w pełni zaspokoić wszystkie potrzeby Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na współtworzenie oparte na profesjonalizmie, dzięki czemu projekty nasze otrzymują niepowtarzalny charakter i duszę.

Oczywiście, zanim zaczniesz aranżować swoją nową kuchnię, potrzebujesz prawdziwego natchnienia i wiarygodnej informacji. W naszym salonie zdobędziesz wiedzę, poznasz tajniki projektowania, także dostarczymy Tobie mnóstwo propozycji i pomysłów. Zaprezentujemy różne style kuchni, znakomite elementy wystroju, zaskakujące kolory i uniwersalne dodatki. Pomożemy być dobrze zorientowanym, co za tym idzie, przystępując z projektantem do procesu planowania, wystartujesz z innego pułapu. Twoja świadomość wzrośnie i oczekiwania się wykrystalizują i to wszystko w jednym celu, aby stworzyć tę jedyną, Twoją wymarzoną kuchnię.

Decydując się na meble Nobilia, jesteś pewien jakości jaką otrzymasz. Pomimo ogromnej produkcji, nigdy nie wyszła ona poza granice Niemiec. Obecnie Nobilia, za pomocą najnowocześniejszych technologii, w dwóch fabrykach, produkuje ponad 630 000 kuchni rocznie.

Nobilia nie pozostawia nic przypadkowi. Do tego stopnia zależy jej na utrzymaniu najwyższej jakości, że nawet dystrybucja mebli na terenie całej Europy odbywa się własnym transportem, a nie za pośrednictwem firm kurierskich. Wysoki stopień automatyzacji gwarantuje, że meble są wykonane z ogromną precyzją i niezmiennie najwyższą jakością. W laboratoriach każdy produkt jest testowany na co najmniej piętnastoletni okres użytkowania. Na bieżąco przeprowadzane są testy odporności na ponad trzysta różnych chemikaliów, występujących w gospodarstwie domowym. Ponadto meble poddawane są testom na niezawodność systemów jezdnych, wilgoć, wysokie temperatury, ścieralność, światło oraz różne strefy klimatyczne.

Reasumując, wybierając produkty Nobilia jesteś pewien, że nikt nie zamontuje Tobie chińskich toksycznych laminatów, półki się nie wypaczą po roku, blat się nie rozwarstwi, natomiast Twoje fronty będą wyjątkowe, a wyposażenie jak i cała kuchnia będzie sprawna przez długie lata. Jako Nobilia gwarantujemy, że otrzymasz kuchnię inteligentnie zaprojektowaną, która posiada swój własny, unikatowy styl oraz wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny. Sprostamy każdemu stylowi życia i smaku. Odwiedź nasz salon – jakość jest na wyciągnięcie ręki.

Nobilia Quality Made in Germany …

kuchnie niemieckie

Idź na górę